reklamı kapat

POPÜLER

Nvidia GeForce RTX kampanyası
Nvidia GeForce RTX kampanyası
Nvidia GeForce RTX kampanyası
Nvidia GeForce RTX kampanyası
Nvidia GeForce RTX kampanyası
Nvidia GeForce RTX kampanyası

Nvidia’dan NVIDIA, Call of Duty: Modern Warfare hediyeli GeForce RTX kampanyası

Nvidia ve Activision, GeForce RTX tabanlı GPU tercih edecek oyuncular için Call of Duty: Modern Warfare kampanyasını duyurdu.

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre kampanya kapsamında sınırlı bir süre için, Nvidia’nın GeForce RTX 2080 TI, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER veya 2060 grafik kartına sahip bir masaüstü PC veya laptop satın alacak oyunculara, 25 Ekim tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan Call of Duty: Modern Warfare oyunu hediye ediliyor. Call of Duty: Modern Warfare’in resmi PC partneri olan Nvidia, oyuna gerçek zamanlı ışın izleme ve Adaptive Shading teknolojilerini getirmek üzere, Activision ve Infinity Ward ile yakın işbirliği içinde çalışıyor. Bu sayede RTX ekran kartlarıyla çok etkileyici bir deneyim sunacak oyun, yeni bir RTX’li sistem alacakları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor. Bu arada 25 Ekim’e kadar beklemek istemeyen oyuncular, 19 Eylül’de çıkacak Call of Duty: Modern Warfare PC açık betasını oynayarak, PC açık beta için optimize edilen Nvidia’nın yeni Game Ready sürücüsü sayesinde harika bir deneyim yaşayabilecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nvidia GeForce RTX ekran kartları görsel şölen yaşatıyor

Peki bu RTX tam olarak ne anlama geliyor? Bunun arkasında desteklenen “Ray Tracing” teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji “RT çekirdekler” üzerine kuruluyor ve ışık hüzmelerinin inanılmaz gerçekçi şekilde yansıtılmasına imkan tanıyor. Özellikle oyunlar için harika duran bu teknoloji, daha önce görülmemiş grafik ve atmosferlerin oluşturulmasına imkan tanıyor. Işığı ve ortamı adeta gerçek hale getiren bu teknoloji, çok büyük ses getiriyor.

İlginizi Çekebilir