reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Ace 65W hızlı şarj

OPPO’dan 65W hızlı şarj sisteminin gücünü gösteren video [İzle]

Geçtiğimiz hafta ön duyurusu yapılan OPPO Ace, biliyorsunuz 65W hızlı şarj ile geliyor. Peki bu sistem ne kadar hızlı çalışıyor?

Reno 2, Reno 2Z ve Reno 2F üstüne dahil edilecek Reno Ace, resmi olarak 10 Ekim tarihinde tanıtılıyor. Daha önce öğrendiğimiz kadarıyla bir amiral gemisi olan telefon, biliyorsunuz tam 65W gücünde (kablo üstünden) hızlı şarj desteğine sahip olacak. Firmanın 65W SuperVOOC olarak isimlendireceği bu teknoloji, gösterildiği kadarıyla 4.000 mAh kapasitesindeki pili sadece 30 dakika içerisinde tamamen doldurabiliyor. Bu da gerçekten çok iyi görünüyor. Bunun için Ace’in yanında özel bir adaptör verecek denilen firma, bir türlü tam olarak çözülemeyen pil ömrü sorununa şarj hızını artırarak çözüm bulmak istiyor. Bu konuda her zaman önde olan OPPO, bir kez daha üst çıtayı net olarak gözler önüne seriyor. Türkiye’de resmi olarak bulunan firmanın Ace modelini buraya getirip getirmeyeceği ise bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno Ace hakkında çok fazla detay ortaya çıkmadı

Ancak telefon 90 Hz OLED ekran ile yolda bulunuyor. Kutusundan bu şarj hızına destekli bir adaptör ile çıkacağı tahmin edilen Ace, firmanın 2019’daki en güçlü modeli olacak deniyor. Periskop sistemiyle 20x optik zoom yapabileceği tahmin edilen amiral gemisi, büyük ihtimalle köpekbalığı yüzgeci formunda motorlu bir ön kamera taşıyor. Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacak telefon, en az 8GB RAM ile yolda bulunuyor. Henüz kendisini göstermeyen telefon, çok iddialı geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecek yeni modelleri böyle gözükecek