reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Ace

OPPO Reno Ace modelini 65W gücünde şarj olurken gösteren etkileyici video [İzle]

Merakla beklenen modellerden OPPO Ace için yeni sızıntılar yapıldı. Heyecanın arttığı model, Türkiye’de de aktif olarak satılabilir.

Advertisement

10 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak OPPO Reno Ace, gündemde tutulmaya devam ediliyor. Bu sefer yapılan paylaşımlar ise firmadan değil sızıntı kanallarından geliyor. İlk yapılan sızıntı modelin çalışırken gözler önüne seriyor. Hem ön hem de arka yüzü gösteren bu görsel, telefonun tasarımını tam olarak netleştiriyor. Görebileceğiniz üzere damla çentikli ve çok ince çerçevelerin olmadığı bir tasarım bizleri bekliyor. Bir diğer sızıntıda ise modelin özel “Gundam Edition” versiyonu karşımıza çıkıyor. Aşağıda görebileceğiniz bu versiyonun arka tasarımı gerçekten çok dikkat çekici duruyor. Bir diğer sızıntı ise Ace’in şarj animasyonunu gözler önüne seriyor. Yukarıdaki video içerisinde görebileceğiniz gibi telefon 65W SuperVOOC 2.0 şarj sistemiyle 4.000 mAh pilini inanılmaz hızlı şekilde dolduruluyor. Firmanın bunu göstermek için kullandığı ekran üstü animasyon hızı açık şekilde gözler önüne seriyor.

OPPO Ace
OPPO Ace

Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen telefon, ince çerçeveleriyle ve geçişli gövdesiyle çok şık görünüyor. Daha önce açıklandığı üzere 90 Hz OLED ekran ile gelen OPPO Reno Ace, 65W gücünde şarjı elbette kablo üstünden sunuyor. Gücünü  Snapdragon 855 Plus işlemciden alan telefon, en az 8 GB RAM ile yolda bulunuyor. 6,5 inç 2400×1080 piksel bir AMOLED ekranı bulunacak Reno Ace’in, en üstte 12 GB RAM + 256 GB depolama sunacağı da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno Ace genel olarak çok iddialı bir model

Modelin arkasında da görebileceğiniz üzere dörtlü kamera bizleri karşılıyor. Burada 48 megapiksel, 13 megapiksel telefoto + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik sensörü bir araya geliyor. Önünde ise 16 megapiksel kamera yer alan model için artık çok az kalmış durumda.