reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno Ace
OPPO Reno Ace

Tanıtım öncesi OPPO Reno Ace satış fiyatı sızdırıldı

Merakla beklenen amiral gemisi modellerden OPPO Reno Ace için fiyat sızıntısı da yapıldı. Model tahmin edildiği gibi çok uyguna gelmiyor.

10 Ekim tarihinde yani yarın resmi olarak tanıtılacak OPPO Reno Ace, yapılan yeni sızıntıya göre 8 GB RAM + 128 GB depolama için yaklaşık 517 dolar, 8 GB RAM + 256 GB depolama için yaklaşık 559 dolar, 12 GB RAM + 256 GB depolama içinse yaklaşık 629 dolara satılacak. Yani yukarıda da dediğimiz gibi aşırı uygun olmayacak telefon, buna karşın gerçekten üst düzey özelliklerle geliyor. Damla çentikli bir tasarımı bulunan model, ince çerçevelere sahip ve özellikle yukarıdaki renk seçeneğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Türkiye’de de resmi olarak satılma ihtimali olan cihaz, belirli pazarlarda ciddi şekilde ses getirebilecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno Ace teknik olarak çok güçlü olacak

Model 6,5 inç 90 Hz OLED ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan ve tam 65W hızlı şarj destekli bir 4.000 mAh pili bulunan akıllı telefon, arkasında 48 megapiksel + 13 megapiksel telefoto + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik sensörü bir araya geliyor. Önde ise 16 megapiksel kamera bizleri karşılıyor. Bünyesinde stereo hoparlör yer alacak açıklaması da yapılan telefon, özel bir soğutma sistemi üstüne kuruluyor. Bu sistemde karbon fiber ve çok katmanlı grafit kullanıldığı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin şarj hızını gösteren video