reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

İşte Huawei’nin 2018’de tanıtacağı yeni ürünler

Gelişmiş yapay zeka temelli akıllı telefonu Mate 10 Pro ile gündemden düşmeyen Huawei, 2018’e de iyi hazırlanıyor. İnternete düşen bir görsel ise firmadan yeni yılda göreceğimiz birçok modeli karşımıza çıkartıyor.

Huawei‘nin internete düşen 2018 yol haritası, birçok yeni modelin yolda olduğunu gösteriyor. Bu noktada bakıldığında ilk çeyrekte “Maya, Salina, Honor 1, B618 (Kablosuz router), A2 Band, Scale, 360 Camera” gibi modeller görünüyor. Şirketin yeni akıllı tartısı “Scale” ile “360 Camera” aksesuarının tasarımlarını da gösteren sızıntı, üstü kapalı olarak diğer çeyreklere de değiniyor. Buna göre ikinci çeyrekte firmadan “P Plus, P, P Lite, Honor 2 ve B525” model isimli cihazlar geleceğini gösteriyor. Üçüncü çeyrekte sadece “Honor 3” bulunurken, dördüncü çeyrekte ise “Mate Pro, Mate Lite ve Honor 4” isimleri bizleri karşılıyor.

Huawei

Huawei büyümeye devam ediyor

Bu yol haritasında göre yeni yılda tam 11 adet akıllı telefon tanıtacak olan firma, sadece bir adet akıllı bileklik üzerinde çalışıyor. Ürünlerini rakiplerinden farkılaştırmayı bilen firmalardan olan şirket, biliyorsunuz kalite standardını da yüksek tutuyor. Yeni ürünlerin detayları hakkında henüz herhangi bir bulunmazken, ilginç modellerin yolda olduğu görülüyor. 2018’de Xiaomi gibi ürün gamını iyice büyütecek firma, bir şekilde rekabetin ortasında kalmaya devam ediyor.