POPÜLER

Huawei ekosistem
Huawei
Huawei ekosistem

Huawei MateBook X Pro 2020

Huawei ekosistem Huawei MatePad

Huawei MatePad Pro

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2

Huawei ekosistem

Huawei FreeBuds 3

Huawei ekosistemi ve öne çıkan ürünler

Huawei ekosistemi kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Burada her Huawei ürününün getirdiği kendisine has imkanlar bulunuyor.

Teknolojinin hemen her alanında kendi teknolojilerini geliştiren Huawei, ekosistemini kurduğu akıllı telefon, tablet, akıllı saat, kablosuz kulaklık ve dizüstü bilgisayar modelleriyle kullanıcılara gerçekten çok faydalı imkanlar sunuyor. Huawei’nin geliştirdiği mobil ürünler, birbirleriyle etkileşime girebildiklerinden ve sürekli olarak bağlantıda kapabildiklerinden birçok kalemde kişilerin hayatı kolaylaştırıyorlar. Huawei ekosistemi oldukça büyük ve altyapının parçası olan birden fazla ürün bulunuyor. Gelin birlikte Huawei ekosisteminde yer alan en yeni ürünler ve sundukları gelişmiş özelliklere birlikte bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro yüksek kamera performansına, etkileyici tasarıma ve yüksek güce sahip üst düzey bir akıllı telefon modeli. Huawei ekosisteminin merkezinde yer alan ürünlerden olan P40 Pro, ekosistem içerisinde özel geliştirilen Huawei Share sistemiyle Huawei’nin diğer cihazlarıyla hızlı şekilde veri aktarımı yapabiliyor. Huawei’nin kurduğu ekosistemin en önemli imkanlarından birisi de Çoklu Ekran Paylaşımı teknolojisi oluyor. Bu teknoloji sayesinde P40 Pro‘nun ekranı Huawei MateBook serisinde yer alan uyumlu dizüstü veya MatePad serisinde yer alan uyumlu tablet modellerine aktarılabiliyor. Bu teknoloji Windows ve Android işletim sistemleri arasındaki uyumu en üst düzeye çıkarıyor. Telefon ekranının dizüstü bilgisayar veya tablet üzerinde ayrı bir masaüstü gibi görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlayan teknoloji, akıllı telefon arasında dosya aktarımını sağlamakla kalmıyor, dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında sorunsuz bir iş birliği de gerçekleştiriyor.

Huawei MateBook X Pro 2020

Huawei’nin en gelişmiş Windows işletim sistemli dizüstü bilgisayarı olan MateBook X Pro 2020, hem tasarım hem de performans konusunda en iyisini isteyenlere hitap ediyor. Dokunmatik ekrana sahip güçlü dizüstü, elbette Huawei’nin kurduğu geniş ekosistemin bir parçası konumunda yer alıyor. MateBook X Pro 2020, sadece basit bir dokunuşla Huawei akıllı telefonları ve kendisini internet bağlantısı olmasa bile “tek” bir “süper cihaza” dönüştürüyor. Bu bağlantı kurulduktan sonra MateBook X Pro 2020 üzerinden telefonunuzu kolaylıkla yönetebiliyor ya da dosyalarınızı aktarabiliyorsunuz. Cihazlar arası işbirliği hayatı ve işi oldukça kolaylaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad Pro

Huawei’nin en yeni ve en güçlü Android tablet modeli konumunda olan MatePad Pro, M-Pencil kalem aksesuarı ve klavyeli kılıfıyla adeta dizüstü kadar yetenekli bir seçenek konumunda yer alıyor. Huawei ekosisteminin önemli bir oyuncusu olan model, dizüstü tarafında da sunulan Çoklu Ekran Desteğine de sahip. Bu sayede Huawei’nin destekli telefonlarının ekranı tablete yansıtılarak, daha özgür bir şekilde daha büyük bir ekranda çalışma imkan elde edilebiliyor. Bir kere bağlantı kurulduğu zaman kullanıcılar tablet ekranından arama yapabiliyor, mesaj gönderebiliyor ve telefonlarındaki fotoğraflara bakabiliyor. Ayrıca iki cihaz arasında dosyalar sürükle bırak şeklinde aktarılabiliyor ve dosyalar üzerinde çalışırken, aynı klavyeyi kullanarak telefondaki arkadaşlarla sohbet edilebiliyor.

Huawei Watch GT 2

Tam iki hafta pil ömrü sunan ve kalbinde gelişmiş Kirin A1 işlemci yer alan akıllı saat Watch GT 2, ekosistemin her zaman bileğinizde yani yanınızda olan bir üyesi konumunda. Huawei’nin aynı temel üzerine kurulan akıllı telefon ve akıllı saat modelleri, birbirleriye geniş bir etkileşim seviyesine sahip. Telefona gelen bildirimler ve mesajlar kolaylıkla Watch GT 2 üstünden okunabiliyor ya da direkt olarak Watch GT 2 ile telefon görüşmesi yapılabiliyor. Huawei’nin telefonlarına yüklü gelen Huawei Sağlık uygulamasından tüm detaylarıyla özelleştirilebilen ve güncellenebilen Watch GT 2, firmanın geliştirdiği Bluetooth kulaklıklara kolaylıkla bağlanabiliyor ve böylece yerleşik hafızaya yüklenen müzikler rahatlıkla dinlenebiliyor.

Huawei FreeBuds 3

Huawei’nin ekosistemi sadece ana ürünler ile sınırlı değil. Firmanın önemli aksesuarlarından olan Kirin A1 işlemciye sahip gelişmiş kablosuz kulaklık FreeBuds 3 de ekosistemin önemli bir parçası. Her Android telefon ile uyumlu olan FreeBuds 3, Huawei’nin telefonlarında çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve faydalı ekstra özellikler sunuyor. İlk eşleştirme anında Huawei telefon sahiplerinin karşısına açılır bir bağlantısı çıkaran FreeBuds 3, bu sayede ilk eşleşmenin çok basit şekilde yapılmasına, sonraki eşleşmelerin ise otomatik olarak gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. Bu da kullanıcılara büyük zaman kazandırıyor, hayatı kolaylaştırıyor.