reklamı kapat

POPÜLER

iWatch

iWatch, haziran ayında düzenlenecek WWDC 2014’te tanıtılabilir

Apple‘ın akıllı kol saati hazırlığı içinde olduğu bir süredir herkesin dilinde. Bu yıl içerisinde satışa sunulması planlanan iWatch‘un haziran ayında gerçekleşecek WWDC 2014 etkinliğinde gün ışığına çıkma olasılığı son dedikodulara göre oldukça yüksek. Cupertinolu şirketin haziran ayında iWatch’un duyurusunu gerçekleştirdikten sonra akıllı saati eylül ayında satışa sunacağı iddia ediliyor.

Apple’ın daha önceki birçok ürününe uyguladığı pazarlama yöntemini iWatch’ta da uygulaması bekleniyor. Üç aylık dönemde kullanıcıların merak duygusunu artırmayı hedefleyen Apple’ın bu konuda da başarılı olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Fitness/sağlık odaklı olacağı söylenen iWatch’un hafif ve ince bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkacağı konuşuluyor. 1,3 ve 1,5 inçlik iki farklı ekran boyutuyla birlikte geleceği söylenen akıllı saatin UV sensörüyle kullanıcıların güneş ışığına maruz kalıp kalmadığını belirteceği de dile getiriliyor. Güneş enerjisi ve kablosuz şarj gibi teknolojileri de bünyesinde barındırma ihtimali olan iWatch için artık geri sayım başlamış durumda. Apple her ne kadar iWatch hakkında bilgi vermese de iWatch’un bu yıl satışa sunulma ihtimali kuvvetle muhtemel.

Haberde kullanılan görsel temsilidir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iWatch, haziran ayında düzenlenecek WWDC 2014’te tanıtılabilir” için bir cevap

  1. Ferhat dedi ki:

    Sitedeki yazıları,incelemeleri genel itibariyle oldukça beğeniyorum gerçekten özenerek hazırlandığı belli.Kaliteli.Fakat bir husus genel teknoloji haberi yapan birçok sitenin ortak sıkıntısı. Apple,Samsung gibi şirketlerin haberleri elbette çok dikkat çekiyor.Biliyorum. Fakat ortada sadece basitçe iddialar(dedikodular) olsa bile çok fazla haber yapılıyor.Bu durum açıkçası çok canımı sıkıyor.Elde avuçta tutulabilecek bir bilgi olmadan böyle haberler sanıyorum sadece benim değil birçok kişinin canını sıkıyordur. Bu duruma daha fazla özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.yanlış mı düşünüyorum?