reklamı kapat

POPÜLER

Sonbaharda tanıtılması beklenen iWatch’un çıkış tarihi ertelendi mi?

MacRumors‘ın KGI Securities analisti Ming Chi Kuo’dan edindiği yeni bilgilere göre Apple‘ın akıllı saati iWatch‘un çıkış tarihi ertelenmiş olabilir. Daha önce piyasada olmayan Apple cihazlarına ilişkin pek çok haber sızdıran güvenilir bir kaynak olan Ming Chi Kuo’nun ifadesine göre iWatch kasım ayında seri üretime girecek. Kuo’nun önceki açıklaması, seri üretime eylül sonunda başlanacağı yönündeydi.

iWatch’un geliştirme sürecinin diğer ürünlere kıyasla çok daha zorlu geçtiğini ve beklenenden uzun sürdüğünü belirten Kuo, Apple’ın iWatch çıkış tarihini bu nedenle erteliyor olabileceği tahmininde bulunuyor. Kuo ayrıca, iWatch’ta esnek AMOLED ekran, safir cam, daha yüksek su geçirmezlik standardına sahip olacağını öne sürüyor.

Gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerine sahip olması beklenen iWatch’la birlikte Apple bu yıl da iPhone, iPad ve Mac serilerine yeni ürünler ekleyecek. Ancak yeni çıkacak ürün ve yazılımların hiçbirine ilişkin resmi bir açıklama veya çıkış tarihi bilgisi gelmiş değil.

Haberde kullanılan görsel temsilidir.

İLGİLİ HABERLER