reklamı kapat

POPÜLER

Jabra BIZ 2400 ile yüksek performans

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 00:48

Her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan ve durmaksızın büyüyen çağrı merkezi pazarına en büyük katkıyı sağlayan firmalardan biri olan GN Netcom, bluetooth kulaklık ve mobil müzik ürünlerinin yanı sıra, profesyonel ofis ve çağrı merkezleri için ürettiği kablolu ve kablosuz kulaklıklarıyla da büyük ilgi görüyor. Profesyonel kulaklıklar alanında devrim niteliğinde olan yeni ürünü Jabra BIZ 2400’ü ve Türkiye pazarına sunduğu diğer ürünlerini tanıtan Jabra’nın CC&O Gelişmekte Olan Pazarlar ve Avusturya’dan Sorumlu Satış Direktörü Holger Reisinger ayrıca, dünyada çağrı merkezi pazarıyla ve iş dünyası ve çağrı merkezlerine yönelik Jabra profesyonel kulaklık çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler verdi.

YÜKSELİŞ DEVAM EDECEK
Önümüzdeki beş yıl içinde EMEA Bölgesi’nde ve Türkiye’de çağrı merkezlerinin sayısında artışın devam edeceğini belirten Reisinger, şu anda EMEA Bölgesi’nin 2 milyonun üzerinde operatör sayısı ile dünyanın ikinci büyük çağrı merkezi pazarı ve 125 milyon ofis çalışanı ile dünyanın en büyük ofis kulaklık pazarı olma özelliğine sahip olduğunu sözlerine ekledi. 2013 yılına kadar EMEA Bölgesi’nde bulunan çağrı merkezlerinin sayısından yüzde 38, çağrı merkezlerinde çalışan operatörlerin sayısında ise yüzde 21 artış yaşanması beklendiğini de söyleyen Reisinger, önümüzdeki beş yıl içinde bu pazardaki operatör sayısının 521 bini bulacağını belirtti. Türkiye pazarında ise hem çağrı merkezi, hem de operatör sayısında 2012 yılına kadar her yıl ortalama yüzde 11 oranında artış beklendiğini de kaydetti.

İDEAL BİR ÇÖZÜM
Gelişmiş ses özellikleri, şık tasarımı ve sunduğu gerçek rahatlık hissiyle profesyonel kablolu kulaklık pazarında devrim yaratmaya hazırlanan GN Netcom’un yeni ürünü Jabra BIZ 2400, Türkiye pazarına sunuldu. Özellikle kalite ve sağlamlığıyla dikkatleri üzerine çeken Jabra BIZ 2400, sağlamlık ve dayanıklılığa önem veren, bunun yanı sıra üstün ses kalitesi ile performansı da geri planda bırakmak istemeyerek verimliliğe dikkat çeken çağrı merkezleri ve ofisler için ideal bir çözüm.

10x BETTER
Rakiplerinden 10 kat daha iyi olduğu iddiasıyla yola çıkan Jabra BIZ 2400, gürültüyü önleyen 360 derece dönebilir ve kırılmaz FreeSpin mikrofon, patentli takma stilleri ve USB bağlantı modellerinde bluetooth bağlantısı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Jabra BIZ 2400’ün USB versiyonu, kullanıcıların zararlı yüksek sesleri duymasını önleyen Peakstop teknolojisi ve Avrupa Birliği İş Ortamında Gürültü Yasası’na da uyum sağlıyor.

PERFORMANS VE RAHATLIK ÖN PLANDA
Gelişmiş gürültü engelleme özelliği ile kullanıcıların performansını ve rahatlığını arttıran Jabra BIZ 2400, ayrıca altın kontak noktalarına ve neodim hoparlörlere sahip. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen Jabra BIZ 2400, üretim aşamasında pek çok testten geçirilerek sağlamlığı ile kanıtlanmış durumda. Bu testlerin uygulandığı kordonu ise kevlar ile güçlendirilmiş olmasıyla fark yaratıyor. Yumuşak kulaklık süngerleri, kablosu üzerinde bulundurduğu tüm gelen ve giden çağrıları kolaylıkla kontrol edebileceğiniz komut yuvarlağı ve üzerindeki programlanabilir tuşları ile rahatlığı ve verimliliği arttıran Jabra BIZ 2400, Türkiye’de 460 TL’den satışa sunuluyor.

İLGİLİ HABERLER