reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 7 Pro
Jabra Elite 7 Active

Jabra, yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı: Elite 7 Pro, Elite 7 Active ve Elite 3

Jabra yeni kablosuz kulaklıklarını ses tutkunlarının beğenisine sundu. Jabra’nın yeni tanıttığı kablosuz kulaklıklar arasında Elite 7 Pro, Elite 7 Active ve Elite 3 yer alıyor.

Ailenin en dikkat çeken kablosuz kulaklığı Elite 7 Pro. Elite 75t’den yüzde 16 daha ufak olduğu belirtilen yeni modelde kemik iletim sensörü yer alıyor. MultiSensor Voice olarak adlandırılan sistem konuşma deneyimini artırıyor. Bünyesinde dört adet mikrofon yer alan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.  Aktif gürültü engelleme özelliği açıkken kulaklık 9 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor. Elite 7 Pro’nun ekim ayında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Kulaklığın Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.

Sporculara yönelik geliştirilen Elite 7 Active’de MultiSensor Voice teknolojisi yer almıyor. Bu teknoloji yer almasa da kulaklığın iyi bir görüşme kalitesi sunduğundan söz ediliyor. Elite 7 Pro’da olduğu gibi Elite 7 Active modelinde de ayarlanabilir ANC özelliği bulunuyor. IP57 sertifikası sayesinde kulaklıklar su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise 179 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 3 modelinde ANC özelliği var mı?

Ailenin giriş seviyesine yönelik geliştirilen Elite 3 modeli de uygun fiyatıyla göze çarpıyor. 79 dolarlık fiyat etiketine sahip olan kulaklık Jabra’nın en uygun fiyatlı kulaklığı olma özelliğine de sahip. 6 mm sürücüleri bünyesinde barındıran kulaklıkta dört adet mikrofon mevcut.

Qualcomm aptX HD’ye de destek veren modelde mono mod da bulunuyor. Mono modda iken kulak içi kulaklıklardan biri şarj olurken diğerini kullanabiliyor. Kulaklıklar tam dolu pille 7 saate, şarj kutusuyla birlikte bu süre 28 saate kadar çıkıyor. Kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 1 saat boyunca kullanılabiliyor. Bluetooth 5.2 destekli kulaklıkta ANC özelliği ise yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın