reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Eclipse
Jabra Eclipse
Jabra Eclipse

Jabra’nın en hafif Bluetooth kulaklığı Türkiye’de

Jabra, yeni Bluetooth kulaklığı Jabra Eclipse’i Türkiye’de satışa sunuyor. 5,5 gram ağırlığı ve şık tasarımıyla göze çarpan kulaklık, HD ses kalitesiyle birlikte geliyor.

Taşınabilir şarj cihazı olarak da çalışan dock ünitesi sayesinde toplamda 10 saatlik konuşma süresi vadeden kulaklık, kalan konuşma süresini ve pil seviyesini basit bir görsel gösterge ile telefon üzerinden sunuyor. Jabra Eclipse aynı zamanda Google Now ve Siri’ye de destek veriyor. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan e-postalarınıza, SMS’lerinize, aramalarınıza ve müziğinize erişim sağlamak mümkün. Jabra’nın en marifetli sesli yardımcısı olan ve Bluetooth kulaklıkla entegre edilebilen Assist uygulamasıyla uyumlu olan kulaklık, Assist ile ses kalitesini kişiselleştirebiliyor, konuştuğunuz dili değiştirebiliyor ve SMS’leri sesli okutabiliyorsunuz.

Jabra Eclipse, kulaklık kaybetme sorununu da ortadan kaldırıyor. Jabra Eclipse’in her kullanımında kulaklık koordinatları otomatik olarak kaydediyor ve telefonlardaki harita uygulamasına aktarıyor. Kulaklığın kaybedilmesi durumunda haritada en son bırakılan yer tespit edilip, kulaklığın dışarıya ses vermesi sağlanabiliyor. Jabra Eclipse Türkiye’de yaklaşık 500 TL‘den satışa sunulacak.