reklamı kapat

POPÜLER

Jason Bourne

Jason Bourne’un dünyası televizyona taşınıyor

Matt Damon ile özdeşleşen Jason Bourne’un aksiyon dolu dünyası beyaz perdeden televizyona geçiş yapıyor. Bu dizi projesinin ismi Treadstone olarak açıklandı.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Amerikan televizyonunda ciddi bir yaratıcılık sıkıntısı yaşanıyor. Bu da varolan ve sevilen karakterlerin yanı sıra onların ilgi uyandıran dünyalarının televizyona taşınmasına neden oluyor. Çizgi roman uyarlamalarının yanı sıra sinemanın sevilen serileri de bu akımdan nasibini almış durumda. Taken ve John Wick dizileştirilirken sıra Jason Bourne‘un dünyasına geldi.

Variety‘nin haberine göre Jason Bourne’un dünyasını daha detaylı gözlemleme fırsatı elde edeceğiz. USA Network‘te ekrana gelmesi planlanan dizide Jason olmayacak. Fakat Bourne’un da bir parçası olduğu Treadstone projesine yakından bakacağız. Seriyi izleyenlerin bildiği üzere kahramanımız Treadstone projesine dahil olmuş ve bir süper casusa dönüşmüştü. Fakat bu programa dahil olan tek isim elbette o olmadı. Dizi sayesinde diğer süper ajanların maceralarına yelken açacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seriye Jason Bourne olmadan devam etme isteği aslında beyaz perdede başlamıştı. Başrolünde Jeremy Renner‘ın yer aldığı The Bourne Identity’i seyretmiştik. Fakat film beklenen başarıyı elde edememişti. Şimdi benzer bir format televizyonda denenmiş olacak. Planlara bakılırsa bu yeni dizinin çekimlerine gelecek sene başlanacak.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı