reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer

Netflix’e transfer olan Lucifer’ın 4. sezon setinden ilk görüntüler

Geçtiğimiz aylarda sık sık gündeme gelen, iptal kararıyla izleyicileri üzen Lucifer‘ın dördüncü sezona Netflix‘te devam edeceği bir süre önce belli olmuştu. Sonunda büyük merakla beklenen yeni bölümler için çalışmalar başladı. Bu da paylaşılan keyifli bir videoyla duyuruldu.

İsterseniz önce geçtiğimiz aylarda yaşanan süreci kısaca özetleyelim. Amerika’da yayın yapan Fox kanalı pek çok dizisiyle birlikte Lucifer’ı da iptal etti. Bu karar dizinin hayranlarını fazlasıyla üzse de yıldırmadı. İzleyiciler düzenledikleri kampanyayla Lucifer’a yeni bir yuva bulmak üzere kolları sıvadı. Başta Amazon öne çıksa da diziyi kapan Netflix oldu. Lucifer’a dördüncü sezon onayı verdiklerini duyurdular. Alıştığımızdan daha kısa bir sezona sahip olacak yeni sezon için çalışmalar başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in See What’s Next Twitter hesabı üzerinden Lucifer ekibinin yer aldığı keyifli bir video paylaşıldı. Makyaj odasında çekilen videoda Tom Ellis (Lucifer), Lauren German (Detective Chloe Decker), Kevin Alejandro (Detective Dan), Rachael Harris (Dr. Martin), ve Aimee Garcia (Ella Lopez) yer alıyor. Oyuncular hayranlara tüm çalışmaları için teşekkür ederken dördüncü sezon çekimlerinin başladığını müjdeliyor. Sadece 10 bölümden oluşacak yeni sezonun Netflix kütüphanesine ne zaman ekleneceği ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

3. sezon ilk bakış videosu