reklamı kapat

POPÜLER

Jay Z

Jay Z yüksek kaliteli müzik servisi Tidal’ı satın aldı

Geçtiğimiz ocak ayında ortaya çıkan iddialar doğru çıktı ve ünlü rap sanatçısı Jay-Z,çevrim içi müzik servisleri Tidal ile WiMP’in sahibi İsveçli şirket Aspiro’yu satın aldı. Jay-Z yaptığı 56 milyon dolarlık teklifi uzun bir süredir düşünen Aspiro’nun hissederları sonunda yapılan teklifi kabul etti.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de yayın hayatına başlayan Tidal, Türkiye dahil toplam 26 ülkede hizmet veriyor. 1411 KBPS kayıpsız ses kalitesi sunmasıyla piyasadaki müzik servislerinden kolayca ayrılan Tidal, önde gelen müzik servislerinden Spotify, Beats By Dre, Pandora, Rdio, Playstation Music’ten çok daha yüksek kalitede şarkıları bünyesinde barındırıyor. 25 milyon şarkıyı bünyesinde barındıran serviste ayrıca 75 binden fazla HD kalitede müzik videosu da yer alıyor. Ülkemize yeni giriş yapan ve daha şimdiden epey Türkçe parçaya sahip olan Tidal’ın ücretsiz sürümü bulunmuyor. Aylık 19,99 TL‘ye üye olunan sistem 7 gün süreyle ücretsiz olarak test edilebiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Jay Z yüksek kaliteli müzik servisi Tidal’ı satın aldı” için 3 cevap

  1. cgrhnkpln dedi ki:

    Bisey sorucam ben offline moddan parcalari sd karta atmayi buldum acaba bu yapilan bisey mi yoksa yapilmamasi gereken bisey mi yaptim ? Ona göre şekil yapıcam.

  2. afddfhbs dedi ki:

    yapılan bişey, zaten onu uygulama destekliyor

  3. cgrhnkpln dedi ki:

    nasıl yapiliyor peki