reklamı kapat

POPÜLER

JBL Flip 6

12 saat pil ömrü sunan JBL Flip 6 kablosuz hoparlör için avantajlı fiyat [Kasım 2023]

JBL Flip 6 kablosuz hoparlör için yeni bir indirim fırsatı var. Farklı renk seçenekleriyle gelen hoparlör hem tasarımı hem de ses performansıyla öne çıkıyor.  Uzun pil ömrüyle de göze çarpan hoparlör IP67 sertifikasıyla geliyor.

Bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı olan hoparlörde Bluetooth 5.1 bağlantı desteği bulunuyor. Mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen cihazda PartyBoost adı verilen özellik yer alıyor.  JBL Flip 6’ya, PartyBoost özelliğiyle iki adede kadar akıllı telefon veya tablet kablosuz olarak bağlanabiliyor. USB-C şarj koruması sunan JBL Flip 6, su ve tuz gibi dış etken algıladığında fişin çekilmesi için bir hatırlatma sesi ile kullanıcılarını uyarıyor. Tasarım açısından Flip 5 modeliyle benzerlik gösteren Flip 6’ta çift pasif radyatör kullanılıyor. Woofer ve ayrı tweeter içeren yeni bir ses konfigürasyonuna sahip olan modelin</strong> daha güçlü bas ve daha kaliteli bir ses deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Flip 6 ekolayzır özelliğine de destek veriyor

Hoparlör tam dolu pille 12 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Hoparlör aynı zamanda JBL uygulamasıyla da uyumlu şekilde çalışıyor. Bu sayede kullanıcılar hoparlöre gelen güncellemeleri uygulama üzerinden indirebiliyor. Uygulama aynı zamanda ses ayarlarının yapılmasına da olanak tanıyor. Hoparlörün Türkiye’deki fiyatı ise 3.499 TL. Hoparlör kredi kartlarıyla 6 aya varan taksit seçeneğiyle de satılıyor.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER