reklamı kapat

POPÜLER

JBL Go 3
JBL Go 3

Suya dayanıklı JBL Go 3 için indirim fırsatı; işte kompakt hoparlörün yeni fiyatı

Kompakt boyuttaki kablosuz hoparlörler müzik deneyimini her yerde yaşamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Advertisement

Bu modeller ufak boyutlara sahip olsalar da sundukları güçlü performansla fark yaratıyor. Bizim de severek kullandığımız bir hoparlör olan JBL Go 3 da ufak gövdede kaliteli bir ses deneyimi vadediyor. Şu sıralar bu modeli satın almayı düşünüyorsanız size bir indirim haberinden söz etmek istiyoruz. Kurların arttığı zaman satış fiyatı 699 TL‘ye yükselen hoparlör şu anda 405 TL‘ye satın alınabiliyor. Farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken hoparlörde renkli kumaşlar kullanılıyor. Bizim belirttiğimiz model hoparlörün mavi/pembe

JBL Pro Sound özelliğiyle yüksek ses performansı vadeden hoparlörde IP67 sertifikası da bulunuyor. Bu sayede hoparlör suya ve toza karşı dayanıklı. Bluetooth 5.1 bağlantısına destek veren hoparlör bu sayede tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Frekans tepki aralığı 110 Hz – 20 kHz olan hoparlör pili tam olarak şarj edildiğinde 5 saate kadar kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Go 3 hafif tasarımıyla dikkat çekiyor

2.5 saatte şarj edilebilen hoparlör USB-C üzerinden şarj ediliyor. Hoparlörün ağırlığı ise 209 gram. Üst segment akıllı telefonlarla benzer bir ağırlığa sahip olan hoparlör bu sayede taşıma kolaylığı sunuyor.

JBL Go 3

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept