reklamı kapat

POPÜLER

JBL PartyBox On The Go

Mikrofon hediyesiyle gelen JBL PartyBox On The Go için indirim fırsatı

JBL PartyBox On The Go kablosuz hoparlör için indirim fırsatı geldi. Mikrofon hediyesiyle gelen hoparlörün fiyatı 5.946 TL‘ye geriledi. Hoparlör piyasada 6.300 TL‘nin üzerinde satılıyor.

Yüksek bir ses performansı sunan hoparlör, 100 watt’lık bir güce sahip. Ses performansıyla birlikte ışık gösterisiyle de dikkatleri üstüne çeken hoparlörde Bluetooth, USB ve AUX bağlantı özellikleri yer alıyor. Kutu içeriğinden çıkan mikrofon sayesinde kullanıcılar karaoke partileri de verebiliyor.  IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı dayanıklı olan PartyBox Go’yu bu sayede havuz kenarında

Hoparlör şişe açacağı özellikli yastıklı omuz askısı, şarj edilebilir bataryası ve 10 metreye kadar menzile sahip bir JBL kablosuz mikrofon ile birlikte satılıyor. Enstrümanlar için üzerinde kulaklık girişi de bulunan PartyBox One The Go, kullanıcılarına kendi müziklerini yapabilme fırsatı tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL PartyBox On The Go uzun bir pil ömrü vadediyor

Bluetooth 4.2 bağlantı noktasına sahip olan hoparlörün frekans tepki aralığı 50 Hz – 20 KHz. 7,5 kilogram ağırlığındaki hoparlörde 2.500 mAh kapasiteli pil yer alıyor. 3.5 saatte şarj edilebilen hoparlör 6 saat çalma süresi sunuyor. JBL imzalı hoparlör güçlü ses performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor.
JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın