reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 2+

JBL iki yeni kablosoz hoparlörünü görücüye çıkardı

JBL, yeni taşınabilir hoparlörleri Charge 2+ ile Clip+’ı müzikseverlerin beğenisine sundu. JBL’in silindirik formuyla dikkat çeken yeni hoparlörü Charge 2+, bünyesinde barındırdığı pasif radyatör sayesinde iyi bir bas performansı sergiliyor.

Bluetooth bağlantı desteği ile aynı anda üç cihaza kablosuz olarak bağlanabilen hoparlör, 6.000 mAh kapasiteli piliyle 12 saate varan müzik dinleme olanağı sunuyor. Hoparlör, müzik dinleme yeteneğinin yanında sahip olduğu pille mobil cihazları da şarj edebiliyor. Siyah, mavi, gri, turuncu, pembe, kırmızı, yeşil ve sarı renk seçeneklerine sahip olan hoparlör, yurtdışında yaklaşık 150 dolardan satışa sunulmuş durumda.

JBL’in tanıttığı diğer hoparlör Clip+ ise yuvarlak formuyla göze çarpıyor. Tasarım olarak bir önceki modelle aynı olan ultra hafif hoparlör, su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdeye sahip. Pili tam şarj edildiğinde 5 saate varan müzik keyfi yaşatan Bluetooth’lu hoparlörün sekiz farklı renk seçeneği bulunuyor. Mikrofon desteği sayesinde gelen aramaları cevaplandırabiliğiniz hoparlör 15 Eylül’de yaklaşık 50 dolardan satışa sunulacak.