reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 5

JBL Charge 5 kablosuz hoparlör için yeni avantajlı fiyat [Kasım 2023]

Başarılı kablosuz hoparlörlerden biri olan JBL Charge 5 için yeni bir indirim fırsatı var. Kompakt gövdede güçlü bir performans vadeden hoparlör suya ve toza karşı dayanıklı. IP67 sertifikasıyla gelen hoparlör deniz veya havuz kenarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

JBL Charge 5 modelinin iç kısmında 10 watt gücünde 20 mm’lik tweeter ve 30 watt’lık 90 mm woofer yer alıyor. PartyBoost özelliği kullanılarak birden fazla Charge 5 birbiriyle bağlanarak daha güçlü bir ses deneyimi elde edilebiliyor. JBL’in belirttiğine göre hoparlör, 100 adete kadar JBL hoparlöre bağlanabiliyor. Bu özellik hoparlörün üzerinde yer alan PartyBoost tuşuyla aktif hale geliyor.   Hoparlörün pili tam olarak şarj edildiğinde Charge 5, 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Hoparlörün üst kısmında güç tuşu, Bluetooth eşleştirme tuşu, ses tuşları parçayı oynatma/durdurma tuşu yer alıyor. Hoparlörde müzik geçişi için herhangi bir tuş bulunmuyor. Parça geçişleri için mobil cihazlardan faydalanmak gerekiyor. Charge 5’in arka kısmında hem USB-C hem de USB-A bağlantı noktası kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Charge 5 hangi ses kodeklerine destek veriyor?

Hoparlörde güncellemeleri indirmek için de JBL Portable adında bir uygulama yer alıyor. Bluetooth 5.1 desteği sunan hoparlörde SBC Bluetooth kodeği bulunsa da AAC ve AptX destekleri ne yazik ki mevcut değil. Hoparlör, 8 farklı renk seçeneğiyle geliyor. Yaklaşık 5.739 TL‘ye satılan hoparlörün indirimli fiyatı ise 5.310 TL. Tüm renk seçenekleri Türkiye’de satışta olan hoparlörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın