reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Ekim 2023]

JBL Tune 520BT için yeni bir kampanya yapıldı. Kısa bir süre önce satış fiyatı 1.775 TL‘ye düşen kulaklık yapılan yeni indirimle daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Red Dot Tasarım ödülünün sahibi olan cihaz farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Bluetooth 5.3 bağlantı teknolojisini sunan JBL Tune 520BT  bu destekle mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. JBL Tune 520BT modelinde JBL Pure Bass ses teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede iyi bir ses performansı vadeden model uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı yüzde 100 şarj ettiğinde 57 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Kulaklık 5 dakika şarj edildiğinde 3 saate varan bir kullanım deneyimi sağlıyor. Kulaklığın pili ise yaklaşık 2 saatte şarj ediliyor. Kulaklıkta bununla birlikte Siri ve Google Asistan desteği de yer alıyor. Bu sayede mobil cihazlara ihtiyaç duymadan sesli asistanlara ulaşılabiliyor.  Frekans tepki aralığı 20 Hz – 20 kHz olan kulaklık 157 gram ağırlığında. Kulaklıkta yer alan Multi-Point Bağlan özelliği bir Bluetooth cihazından diğerine kolayca geçmeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 520BT uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle şu anda 1.499 TL‘ye satın alınabiliyor. Kulaklık aynı zamanda kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alınabiliyor.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER