reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

JBL Tune 520BT kablosuz kulaklığın fiyatı yeniden düştü. Uygun fiyata satılan bir kablosuz kulaklık modeli olan cihaz farklı renk seçenekleri sunuyor. Red Dot Tasarım ödülünün de sahibi olan kulaklık Bluetooth 5.3 bağlantı teknolojisine destek veriyor.

JBL Tune 520BT  bu destekle mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. JBL Tune 520BT modelinde JBL Pure Bass ses teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede iyi bir ses performansı vadeden model uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı yüzde 100 şarj ettiğinde 57 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Kulaklık 5 dakika şarj edildiğinde 3 saate varan bir kullanım deneyimi sağlıyor. Kulaklığın pili ise yaklaşık 2 saatte şarj ediliyor. Kulaklıkta bununla birlikte Siri ve Google Asistan desteği de yer alıyor. Bu sayede mobil cihazlara ihtiyaç duymadan sesli asistanlara ulaşılabiliyor.  Frekans tepki aralığı 20 Hz – 20 kHz olan kulaklık 157 gram ağırlığında. Kulaklıkta yer alan Multi-Point Bağlan özelliği bir Bluetooth cihazından diğerine kolayca geçmeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 520BT kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle şu anda 1.399 TL‘ye satın alınabiliyor. Kulaklık aynı zamanda kredi kartlarıyla 3 taksitle de satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın