reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 770BT

70 saat pil ömrü sunan ANC’li JBL Tune 770BT kablosuz kulaklık için A101 fırsatı [8 Şubat]

 - Güncelleme: 09 Şubat 2024 19:55

A101, JBL Tune 770BT kablosuz kulaklığı kampanyalı olarak satışa sundu. Üst düzey kulaklıklarda olduğu gibi A101’in satışa sunduğu modelde de aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Bu sayede çevredeki gürültüyü azaltmak mümkün oluyor. 2 yıl garanti süresi sunan kablosuz kulaklıkta mikrofon da yer alıyor. Mikrofon özelliği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden direkt yanıtlayabiliyor. Bluetooth 5.3 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz bağlantı kurabilen cihaz uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Cihazda Bluetooth bağlantısı aktif ve ANC özelliği kapalı iken 70 saate varan pil süresi elde edilebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma göre değişiklik gösteriyor. ANC özelliği açıldığında pil süresi 44 saate düşüyor. Kulaklıkta 690 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Pili yaklaşık 2 saatte şarj edilebilen kulaklıkta 40 mm’lik dinamik sürücü kullanılıyor. 232 gram ağırlığındaki cihaz USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. Kullanıcılar ortam sesi kontrolü modlarını JBL Headphones uygulamasından ayarlayabiliyor. Kulaklık JBL Pure Bass özelliğiyle güçlü bas performansı vadediyor. Cihazın frekans tepki aralığı ise 20 Hz – 20 kHz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 770BT kablosuz kulaklığın A101’deki fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan JBL Tune 770BT’nin kampanyalı fiyatı ise 3.499 TL. Kullanıcılar JBL imzalı kulaklığı kredi kartlarıyla da temin edebiliyor.  Cihazın taksitli fiyatı ise 3.674 TL. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın