reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 720BT

76 saat pil ömrü sunan JBL Tune 720BT kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Mart 2024]

JBL Tune 720BT kablosuz kulaklığın fiyatı düştü. Fiyat/performans odaklı bir kablosuz kulaklık olan cihazda aktif gürültü engelleme özelliği mevcut değil. Daha önceden haberini paylaştığımız  JBL Tune 770BT modelinde bu destek yer alıyor.

2 yıl garanti süresi sunan JBL Tune 720BT modelinde mikrofon da yer alıyor. Mikrofon özelliği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden direkt yanıtlayabiliyor. Bluetooth 5.3 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz bağlantı kurabilen cihaz uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklığın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 76 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor.

Kulaklıkta 690 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Pili yaklaşık 2 saatte şarj edilebilen kulaklıkta 40 mm’lik dinamik sürücü kullanılıyor. 232 gram ağırlığındaki cihaz USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. Kullanıcılar ortam sesi kontrolü modlarını JBL Headphones uygulamasından ayarlayabiliyor. Kulaklık JBL Pure Bass özelliğiyle güçlü bas performansı vadediyor. Cihazın frekans tepki aralığı ise 20 Hz – 20 kHz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 720BT kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan JBL Tune 720BT’nin kampanyalı fiyatı ise 2.449 TL. Kullanıcılar JBL imzalı kulaklığı kredi kartlarıyla 12 ay taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın