reklamı kapat

POPÜLER

JBL Xtreme 3

15 saat pil ömrü sunan JBL Xtreme 3 kablosuz hoparlör için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

Güçlü ses performansı vadeden JBL Xtreme 3 kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden düştü. Hoparlörde JBL Original Pro Sound özelliği yer alıyor.  Dört adet sürücüyü bünyesinde barındıran hoparlörde PartyBoost özelliği de var. PartyBoost desteği sayesinde hoparlörü birden fazla JBL PartyBoost destekli hoparlörle eşleştirmek de mümkün.

1,9 kilogram ağırlığındaki JBL Xtreme 3, IP67 sertifikasına da sahip. Bu sertifika sayesinde hoparlör hem suya hem de toza karşı koruma sağlıyor. Havuz veya deniz kenarında rahatlıkla kullanılabilen hoparlör uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar hoparlörün pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 15 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Dahili şişe açacağı ile birlikte verilen taşıma kayışı, kullanıcıların hoparlörü diledikleri yerlere kolayca taşımalarına imkan tanıyor.Bluetooth desteğiyle mobil cihazlara kablosuz olarak bağlantı kurabilen hoparlör yapılan indirimle şu anda 9.949 TL’ye satılıyor. Bu fiyat hoparlörün siyah renk seçeneği için geçerli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Xtreme 3 iddialı ses performansı sunan kompakt hoparlörler arasında yer alıyor

Bugünlerde güçlü ses performansı sunan  bir hoparlör satın almayı düşünüyorsanız haberde bahsettiğimiz kampanyayı tercih edebilirsiniz. Bu arada daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz ailenin bir diğer iddialı üyesi JBL Charge 5’in incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlere aktaracağız.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın