reklamı kapat

POPÜLER

JBL Xtreme 3

15 saat pil ömrü sunan JBL Xtreme 3 kablosuz hoparlör için indirim fırsatı [Mart 2024]

JBL Xtreme 3 kablosuz hoparlörün fiyatı düştü. JBL hoparlör ailesinde satın alınabilecek başarılı hoparlörlerden biri olan cihaz JBL Original Pro Sound desteğiyle geliyor.

Dört adet sürücünün tercih edildiği JBL Xtreme 3 güçlü ses performansına imkan tanıyor. PartyBoost desteği sayesinde hoparlörü birden fazla JBL PartyBoost destekli hoparlörle eşleştirmek de mümkün. 1,9 kilogram ağırlığındaki hoparlör IP67 sertifikasına da sahip. Bu sertifika sayesinde hoparlör hem suya hem de toza karşı koruma sağlıyor. Havuz veya deniz kenarında rahatlıkla kullanılabilen hoparlör uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar hoparlörün pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 15 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Dahili şişe açacağı ile birlikte verilen taşıma kayışı, kullanıcıların hoparlörü diledikleri yerlere kolayca taşımalarına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Xtreme 3 kablosuz hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

Bluetooth desteğiyle mobil cihazlara kablosuz olarak bağlantı kurabilen hoparlör yapılan indirimle şu anda 11.299 TL’ye satılıyor. Bugünlerde güçlü ses performansı sunan  bir hoparlör satın almayı düşünüyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Bu arada daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz ailenin bir diğer iddialı üyesi JBL Charge 5’in incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER