reklamı kapat

POPÜLER

Jedi gibi kokmak isteyenlere özel Star Wars parfümü

Star Wars ile ilgili üretilebilecek tüm ürünlerin tükendiğini düşünüyorsanız, yeni parfüm serisini duymamışsınız demektir.

Bir Jedi gibi kokmak istemez miydiniz? Her ne kadar bir Jedi’ın nasıl koktuğunu tam olarak tarif edemiyor olsak da parfüme dönüştürüldüğüne göre güzel olsa gerek. Alman parfüm üreticisi Lifestyle‘ın yeni Star Wars parfüm serisi, çok sevdiğiniz film serisinin kokusunu üstünüzde taşımanızı mümkün kılıyor.

Sportif ve ferah bir kokusu olduğu söylenen Jedi erkek parfümünde sandal ağacı, misk kokusu ve nilüfer kokuları karıştırılmış. Yine bir erkek parfümü olan Empire‘da ise yeşil limon, kehribar, elma, silhat ve hint baklası kullanılarak daha “çekici” bir koku elde edilmiş. Ürünün kadınlara özel bir versiyonu da var. Amidala, Padme’nin soylu zarafetini taşıyan vanilya, misk kokusu, hint baklası ve bir parça elma ile mandalina karışımından oluşuyor.

İnternet üzerinden satılan parfümlerin 60 ml’lik versiyonları 20 euro, 40 ml’lik versiyonları ise 15 euro olarak fiyatlandırılmış. Parfümlerin satıldığı siteye buradan ulaşabilirsiniz. Ancak sitenin Almanca olduğunu belirtelim.

YORUMLAR