reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Capsule II

Kablosuz projektör Anker Nebula Capsule II için indirim fırsatı

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz Anker Nebula Capsule II için indirim fırsatı geldi.  Kablosuz projektörün satış fiyatı 5.799 TL‘den 4.399 TL‘ye geriledi.

İlk modelde  854 x 480 piksel çözünürlük değeri tercih eden Anker, yeni projektöründe 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğüne destek veriyor. İlk model 100 lümenlik parlaklık değerine sahipken yeni modelde 200 lümenlik bir parlaklık değeri bulunuyor. USB-C bağlantı noktasıyla gelen projektör, kablosuz hoparlör olarak da kullanılabiliyor. Kutu kola boyutundan biraz daha büyük bir boyuta sahip olan cihazda 9.700 mAh kapasiteli pil yer alıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde projektör 2,5 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.  USB-C haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantıların da yer aldığı Nebula Capsule II, Android TV’yi çalıştırıyor. Uygulama mağazasından Netflix ve YouTube gibi uygulamaları indirebileceğiniz projektör, AirPlay ve Miracast desteğiyle geliyor. Projektöre USB ile flaş bellekler de takılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Capsule II akıllı telefonlara da destek veriyor

Cihazda yalnızca müzik dinlemeyi düşünürseniz süre 30 saate kadar çıkıyor. Kutu içeriğinden çıkan kumandayla kontrol edilebilen projektör aynı zamanda iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Capsule Control isimli uygulamayla da kontrol edilebiliyor. Android 9 yüklü gelen projektörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anker

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!