reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beolit 20

Kablosuz şarj destekli taşınabilir hoparlör: Bang & Olufsen Beolit 20

Ses teknolojileri konusunda en iyi isimlerden Bang & Olufsen, bu sefer Beolit 20 adını verdiği taşınabilir hoparlör modeliyle karşımızda.

Hazırladığı hoparlör, ses sistemi ve kulaklık modelleri çok “ses getiren” Bang & Olufsen, yeni ürünü Beolit 20 ile de yine dikkat çekmeyi başarmış durumda. Hazırladığı özellikle çok yüksek fiyatları nefes kesen ürünler, Türkiye’de de satılan firmanın Beolit 20 modeli, görebileceğiniz üzere deri kayışıyla taşınabilir yapıda. Üst kısmında Qi destekli telefonları kablosuz olarak şarj edebilen portatif Bluetooth hoparlör, yine üst kısmına konulan dokunmatik kontrol butonları ile rahatlıkla yönetilebiliyor. Bünyesinde yer alan 3.200 mAh pil ile düşük seste 37 saatlik dinleme önür getiren B&O Beolit 20, normal seste 8 saat, maksimum ses seviyesinde ise 4 saat boyunca görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arkasında yer alan USB-C portu güzel detaylarından olan model, bir Bang & Olufsen ürünü için sürpriz olmadığı üzere yüksek ses performansı getiriyor. Bünyesinde tek bir 5.5 inç subwoofer ve üç adet 1.5 inç normal sürücü barındıran ürün, bağlantı için Bluetooth 4.2 kullanıyor ve kendisi ya da firmanın Bluetooth hoparlörleriyle çoklu stereo kurulumuna izin veriyor.

Bang & Olufsen Beolit 20 iki farklı renkte geliyor

Modelin yurt dışı fiyatı ise 500 dolar seviyesinde yer alıyor. Ürünün ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak henüz Türkiye fiyatı ya da satış tarihi belli değil.

İlginizi Çekebilir

Insta360’tan en yeni 360 derece kamera modeli