reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenScreen Ink MB14AHD
Asus ZenScreen Ink MB14AHD
Asus

Kalem destekli 14 inçlik taşınabilir monitör: Asus ZenScreen Ink MB14AHD

Asus yeni taşınabilir monitörünün duyurusunu gerçekleştirdi. Asus ZenScreen Ink MB14AHD isimli monitör Full HD çözünürlük desteğiyle geliyor. IPS panele sahip olan ekran 14 inç boyutunda. 10 nokta dokunmatik ekran ve aktif dijital kalem desteğiyle monitörde yazı yazılabiliyor veya çizim yapılabiliyor.

Kademesiz entegre standın menteşesi 150 derece hareket edebiliyor. Monitör bu sayede hem yatay hem dikey olarak kullanılabiliyor. Önceden yüklü olarak gelen DisplayWidget Lite yazılımı, monitörün konumuna göre ekrandaki içeriği otomatik olarak döndürüyor.

Yerleşik tripod yuvası ise hem dışarıda hem de kapalı alanlarda çeşitli kullanım imkanı sunuyor. ZenScreen Ink, iki adet USB-C ve  micro HDMI bağlantı noktalarına destek veriyor.  Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0 destekli dijital kalem 4.096 kademeli basınç sensörü ve düşük gecikme süresi sunuyor. Dijital kalem kullanılmadığı zaman yerleşik mıknatıslar sayesinde monitörün üzerine yerleştirilebiliyor. Kullanıcılar bu kalemi Microsoft Windows Ink, Whiteboard ve OneNote gibi uyumlu uygulamalarda kullanabiliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenScreen Ink MB14AHD Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Monitör bununla birlikte 170 derece görüş açısı sunuyor. Mavi ışık filtresine de sahip olan monitör bu sayede göz yorgunluğunu da hafifletiyor.  Yakında Türkiye’de satışa sunulmasını beklediğimiz monitörün  fiyatı ise henüz açıklanmadı. 

 

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın