reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard
Xiaomi Game Keyboard

Karşınızda Xiaomi’nin oyunculara uygun fiyatlı yeni armağanı

09 Ağustos 2018

Resmi olarak Türkiye’ye gelmeye hazırlanan Xiaomi, biliyorsunuz birçok ürün satıyor. Firma bugün ise geliştirdiği yeni mekanik oyuncu klavyesi “Game Keyboard” ile karşımızda bulunuyor.

Oyunculara yönelik donanımlara ağırlık veren Xiaomi, bugün ürün gamına “Game Keyboard” isimli mekanik oyuncu klavyesini de ekledi. Tam boyutlu tasarlanan yani sayısal tuş takımı bulunan klavye, oldukça sade görünüyor. Buna karşın RGB LED aydınlatması unutulmayan klavye, TTC imzalı mekanik anahtarlar üzerine kuruluyor. Yerleşik Sonix 32-bit ARM MCU birimiyle gecikmesiz aktarım sunan ürün, aynı anda tam 33 tuşa kadar basılmasına imkan tanıyor. Alüminyum gövdesi olduğu söylenen klavye, bağlantı tarafından standart USB kablosunu kullanıyor. Sadece oyun değil gündelik kullanıma da uygun olan donanım, herhangi bir bilek desteği taşımıyor. Bu eksik uzun oyun seansları için pek iyi durmuyor. Tuş aralıkları oldukça fazla olan klavye, yazım konusunda rahat deniyor.

Xiaomi Game Keyboard

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Xiaomi Game Keyboard”

Klavyenin en büyük özelliği ise uygun fiyatı. Yaklaşık 33 dolar fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Game Keyboard, sınıfının en ucuzları arasında yer alıyor. Mekanik klavye isteyenlerin mutlaka göz atması gereken ürün, şimdilik Çin pazarında satışa çıkıyor. Ancak firmanın İstanbul’a açacağı iki resmi mağazasına bu tarz ürünleri de getireceği belirtiliyor.

İlgili Video

Firmanın tanıttığı en ilginç ürünlerden olan akıllı çöp kutusu