reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi mekanik klavye

Xiaomi imzalı son dönemdeki en ilginç mekanik klavye

Ürün gamı inanılmaz büyük olan Xiaomi, yeni çözümler geliştirmeyi ve satışa sunmayı sürdürüyor. Bu sefer ise karşımızda son dönemdeki en ilginç mekanik klavye var.

Advertisement

Xiaomi, ilginç teknolojik ürünler konusundan dünyanın bir numaralı isimleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerinin fiyatları, kalitesi ve özellikleriyle ses getirmeyi bilen şirket, şimdi yeni mekanik klavyesi ile öne çıkmayı başardı. Bu klavyenin en büyük özelliği, tasarım tarafında kendisini gösteriyor. Çünkü bu ürünün tuşları ruj tasarımından ve renk paletinden ilham alınarak hazırlanmış. Yurt dışında “Xiaomi Youpin’s Luofei Bluetooth Mechanical Keyboard with Lipstick color” olarak geçen model, bu açıdan özellikle kadınların dikkatini çekecek gibi duruyor. Ayrı bir sayısal tuş takımına sahip olmayan ve yukarıdan bakıldığı zaman bir ruj standı gibi duran klavye, hem Windows hem de Mac tarafında çalışıyor. Kablosuz olan ancak istenirse kablo ile de kullanılabilen klavye, ilginç olarak 4.000 mAh pile sahip. İstenirse Bluetooth üstünden iOS ve Android cihazlarla da çalışabilen ürün, toplam 79 adet tuşa sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı bu mekanik klavye fark yaratıyor

Ruju andıran tuşlarının renkleri daha canlı ve dayanıklı olsun diye özel bir işlemden geçerilen model, 306 × 114.5 × 30.6mm boyutunda ve 810 gram ağırlığında. Bu dikkat çeken mekanik klavyenin açıklanan yurt dışı fiyatı ise 95 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Logitech’in yeni klavyesi