reklamı kapat

POPÜLER

Killzone 3 hem üç boyutlu hem de Türkçe!

Killzone 3, pek çok ilki bizlere yaşatmaya hazırlanıyor. Oyun, serinin bu güne kadarki en iyi oyunu. PlayStation’ın grafik kapasitesini en iyi kullanan oyun olduğu da söyleyebiliriz çünkü tamamı üç boyutlu olarak oynanabiliyor. Mekanların grafiklere dökülmüş haline bir de alan derinliğinin etkisini ekleyin. Killzone 3’te oyun oynamakla kalmayacak deyim yerindeyse oyunun içine gireceksiniz. Killzone 3’ün oyunseverlere yaşattığı bir diğer ilk ise oyunun Türkçe olması. Atilla Olgaç (Admiral Orlock) ve Hazım Körmükçü’nün (Tomas “Sev” Sevchenko) sesiyle karakterlere hayat verdiği Killzone 3’te daha fazla araç, daha güçlü silahlar ve yenilenmiş bir yakın savaş sistemi ile Helghast’a karşı destansı bir savaş sizi bekliyor.
Killzone 3
Öykü, Killzone 2’nin kaldığı yerden başlıyor ve sizi şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir Helghan’a götürüyor. Ölümcül bir gezegende vahşi bir kavgayla karşı karşıya kalıyorsunuz. Daha da önemlisi oyunun PS Move destekli olması. Elinizde Move kumandası, karşınızda detaylı HD ve 3D grafiklerle her an her yerden üzerinize gelebilecek düşmanların heyecanını yaşamak için daha fazla beklemenize gerek kalmadı.

5 FARKLI PAKET
Killzone 3, Standart, Collectors, yesil DS3+Killzone 3, Helghast ve 320 gb PS3 ile birlikte olmak üzere 5 farklı paket halinde satışa sunulacak.