reklamı kapat

POPÜLER

Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall incelemesi

Hoş geldin yeni nesil! Ha geldi, ha geliyor derken uzun bekleyiş nihayete erdi ve yeni nesil konsollar sonunda elimize ulaştı (Xbox One için biraz daha bekleyeceğiz gerçi). Açılışı yapmak içinse PlayStation’ın amiral gemilerinden olan Killzone’dan daha iyi bir seçenek olamazdı

PlayStation 3’ün ilk çıktığı günü hatırlıyoruz da, bir oyuncu olarak yaşadığımız en büyük heyecanlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Oyunculuk yıllarımızın en yoğun sürecini geçirdiğimiz PS2’yi geride bırakmak, ona elveda demek oldukça zor olacaktı ancak yine de yeni konsolu çıktığı gün almak önemliydi.

Tüm o heyecanlı bekleyişin sonunda yeni konsolu aldığımızda ise farkına vardığımız şey, emektar PS2’den öyle kolay kolay kopamayacağımızı anlamak olmuştu. Oldukça kısıtlı ve kalite anlamında beklentilerin uzağında kalan bir oyun kataloğu ile çıkışını gerçekleştiren PS3, ancak ilk senesinin sonunda sahiplerini tatmin edebilmeye başlamıştı. Hal böyle olunca da insanlar PS4’ün çıkışına ister istemez temkinli yaklaşmak zorunda kaldı. Neyse ki Sony tarafında bazı dersler alındı ve ilk günden Killzone: Shadow Fall gibi güçlü bir isimle beraber yola koyuldu yeni oyuncağımız.