reklamı kapat

POPÜLER

kingdom hearts 3

Kingdom Hearts III’ü bekleyenlere müjdeli haber

Square Enix ve Disney, uzun zamandır beklenen ve sevilen rol yapma oyunu serisinin en yeni oyunu Kingdom Hearts III‘ün tüm dünyada satışa sunulduğunu açıkladı.

Keyblade’i taşıma ve Heartless adındaki şeytani güçten kainatı korumayla görevli Sora’nın yeni ve heyecanlı maceralarına çıkıyoruz. Sora, kötülüğü yenmek ve kainatı kurtarmak için Disney Kalesi’nin kralı Kral Mickey tarafından gönderilen elçiler Donald ve Goofy ile birlikte düşmanlara karşı savaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Serinin yönetmeninden konu hakkında açıklama

Sözlerine “Kingdom Hearts III’ün piyasaya çıkmasından dolayı çok heyecanlıyım,” diyerek başlayan Kingdom Hearts serisinin yönetmeni Tetsuya Nomura, “Hikayede oyuncuların hiçbir detayı kaçırmaması için zamanını harcayabilecekleri bol gizem bulunuyor. Macera sadece sonuca değil, kahramanın yolculuğuna odaklı olarak ilerliyor. Hikaye, Sora’nın arkadaşlarıyla çıktığı muhteşem deneyimin etrafında ilerliyor. Umarım oyuncular da bu eğlenceli maceradan keyif alırlar. Tüm dünyada oyunun çıkmasını büyük bir hevesle bekleyen tüm hayranlarımıza çok teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.

Kingdom Hearts III’ün Walt Disney Animasyon Stüdyoları ve Pixar Animasyon Stüdyolarından bilinen ve sevilen yıldızlarla dolu bir seslendirme kadrosu bulunuyor.Frozen’dan Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad ve Jonathan Groff; Tangled’dan Zachary Levi; Big Hero 6 filmindense Jamie Chung ve daha birçok ünlü isim oyunun seslendirme kadrosunda yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Kingdom Hearts III’ün tanıtım videosu