reklamı kapat

POPÜLER

Mafia III

Mafia III’ü denemek isteyen oyunculara güzel haber [Video]

Mafia III’ü satın almayı düşünen oyun tukunlarına bugün güzel bir haberimiz var. 2K ve Hangar 13’ün yapmış olduğu duyuruya göre Mafia III’ün ücretsiz oynanabilecek demosu PS4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için yayınlandı.

1968 yılında New Bordeaux’un açık dünyasında geçen heyecan verici organize suç draması Mafia III’te oyuncular oyunun ilk bölümünü oynayabiliyor ve Lincoln Clay’in 1960’ların New Orleans’ından esinlenilerek yaratılmış New Bordeaux’taki İtalyan mafyasından intikam alma hikayesi için zemini hazırlayan heyecanlı banka soygununu bizzat yaşayabiliyor. Oyunu beğenip daha da ilerlemek isteyen oyuncular ise Mafia III’ü satın aldıktan sonra kaldıkları yerden devam edebiliyor.

Mafia III’ün ilk ücretli DLC’si olan Faster, Baby! de yayınlanmış durumda. Faster, Baby! Lincoln Clay’in intikam hikayesiyle birlikte gelişen yeni olayları konu alıyor ve oyunculara keşfedilecek yeni şeyler sunuyor. Bayou’nun batısındaki Sinclair Parish kasabasıyla genişleyen New Bordeaux’da Lincoln bir diğer yeni karakter olan Roxy Laveau ile birlikte yolsuzluğa bulaşmış Şerif “Slim” Beaumont’u indirmeye çalışıyorlar. Sinclair Parish’in kontrolü için savaşan Lincoln’ın repertuarına yeni sürüş ve dövüş mekanikleri de ekleniyor ve yeni silahlar ve taşıtlar kullanabiliyor. Faster, Baby!, Mafia III Sezonluk Kombine** bünyesinde indirimli olarak sahip olunabilecek veya ayrı ayrı satın alınabilecek olan üç DLC’den ilki. Stones Unturned ve Sign of the Times DLC’leri yaz ayında yayınlanacak ve Mafia III’ün ana hikayesiyle paralel gelişen olayları anlatacak, yeni içerikler, karakterler ve oynanış özellikleri sunacak. Mafia III Sezonluk Kombine PS4, Xbox One ve Windows PC için satışta.

VİDEO

https://youtu.be/lgRXZs9muro

 

https://youtu.be/4RAZz8jb8wI