reklamı kapat

POPÜLER

Kullanıcı deneyiminde yeni boyut: Navigasyon uygulaması üzerinden özel şoför hizmeti

Yandex Navigasyon tarafından kullanıma sunulan özel şoför hizmeti, kullanım kolaylığı ve 7/24 erişimle meraklılarını memnun edecek.

Türkiye’de en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan Yandex Navigasyon, kullanıcı odaklı geliştirme ve hizmet üretmeye devam ediyor. Son olarak aralık ayında internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı navigasyon deneyimini kullanıma sunan Yandex ekibi, Navigasyon kullanıcılarına artık araçları için saatlik özel şoför hizmetini uygulama üzerinden alabilme imkanı sunacak. Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak bu yeni özelliğin en önemli parçalarından birisi ise 7 gün 24 saat erişim sağlanabilecek olması. Bu da ihtiyaç duyulan her an özel şoför ihtiyacının karşılanabileceği anlamına geliyor.

Kullanımı kadar erişimi de kolay

Yandex Navigasyon için duyurulan saatlik özel şoför hizmeti içinse alanında önemli markalardan birisi olan Alfred Concierge ile iş birliği yapılması da dikkatimizi çeken detaylar arasında. Özel şoför çağırma işlemini Alfred ile yeni bir kategori altında sunacak olan uygulamada, talep adımı gerçekleştirmekse oldukça kolay. Bu özelliğe arama ekranında yer alan ve uygulamanın vitrini olarak adlandırılan “Kategoriler” girerek ulaşabilecek olan kullanıcılar, “Kategoriler” ekranında Alfred Concierge logosuna tıklayarak ihtiyaç anlarında kendilerine en yakın noktadan özel şoför çağırabilecek. İlk adımda yapılan arama sonucunda çıkan Alfred logosuna tıkladıktan sonra “Hemen Ara” butonu aracılığıyla rezervasyon da yapılabiliyor.