reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel Digital Fastfryer

Bütçe dostu Kumtel Digital Fastfryer için yeni BİM fırsatı [26 Nisan 2024]

Kumtel Digital Fastfryer için  yeni BİM fırsatı duyuruldu. Popüler yağsız fritöz 5,5 litre hacim sunuyor. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken cihazda ısıya dayanıklı metal bir üç yüzey yer alıyor.

Paslanmaz çelik parçaların kullanıldığı Kumtel Digital Fastfryer modelinde 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği var. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. 5.5 litre hacim sunan Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen airfryer 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor. Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel Digital Fastfryer uygun fiyatıyla öne çıkıyor

1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın Digital  Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor. Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. 26 Nisan‘da BİM’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.099 TL. Fritöz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor.  Bugünlerde uygun fiyata bir airfryer satın almayı düşünüyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER