reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Samsung Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 6 için indirim fırsatı; işte detaylar

Samsung, Galaxy Week Kampanyası kapsamında indirim fırsatları sunmaya başladı.  Seçili amiral gemisi telefon modellerini satın alan kullanıcılara Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulak içi kulaklık ve Galaxy Watch 6 akıllı saatte indirim fırsatı sunuluyor.

Samsung’un Galaxy Week Kampanyası, 19-29 Nisan tarihleri arasında shop.samsung.com.tr ve kampanyaya katılan diğer satış kanallarında geçerli olacak. Samsung’un Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 akıllı telefonlarını satın alanlar, Galaxy Buds 2 Pro’ya 999 TL’ye veya Galaxy Watch 6 44mm akıllı saate 1.999 TL’ye sahip olma fırsatı yakalayacak.

Galaxy AI özelliklerine yeni One UI 6.1 güncellemesiyle kavuşan Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 akıllı telefonlar; arama motoru deneyimini kolaylaştıran Google ile Circle to Search, not alma deneyimi iyileştiren Not Asistanı ve fotoğraflara yapay zeka dokunuşu getiren Yaratıcı Düzenleme ve Düzenleme Önerisi gibi özellikler sunuyor. Telefonlar ayrıca  sözlü çevirmen ve Live Translate ve daha birçok farklı yapay zeka tabanlı geliştirme ve özelliğiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds 2 Pro çok sayıda özellik sunuyor

Kablosuz kulaklık 360 derece ses, aktif gürültü engelleme, 24-bit Ses ve Auracast gibi gelişmiş ses ve bağlantı özellikleriyle dikkat çekiyor. Galaxy Buds 2 Pro, akıllı ve Galaxy AI uyumlu işlevleriyle de öne çıkıyor. Galaxy S23 ve Galaxy Z Serisi cihazlarda Galaxy AI’ın seyahatlerde dil bariyerini ortadan kaldıran sözlü çevirmen özelliği kullanıldığında Galaxy Buds2 Pro kulaklıklar konuşma esnasında sesleri ayrıştırarak daha pratik bir iletişim sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın