reklamı kapat

POPÜLER

kumtel yağsız fritöz

Kumtel yağsız fritöz yeniden BİM’e geliyor; işte uygun fiyatlı cihazın indirimli fiyatı [29 Aralık 2023]

Kumtel yağsız fritöz için yeni bir BİM kampanyası var. 29 Aralık‘ta BİM’de satışa sunulacak cihaz uygun fiyat etiketiyle göze çarpıyor. 5.5 litrelik hacim sunan cihaz geniş iç hacmiyle göz çarpıyor.  Fritözde ısıya dayanıklı metal bir iç yüzey bulunuyor. fritözde paslanmaz çelik parçalar kullanılıyor.

Pişirme sepetinin yer aldığı Kumtel yağsız fritöz modelinde 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği bulunuyor. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. 5.5 litre hacim sunan Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen cihaz 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor. Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın  Digital Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor. Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel yağsız fritöz modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan Kumtel Airfryer’ın BİM’deki fiyatı ise 1.599 TL olacak. Fritöz peşin fiyatına 9 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın