reklamı kapat

POPÜLER

LakLak uygulaması en yeni haberleri bir araya getiriyor

San Francisco merkezli ConvyInc tarafından 2014 yılının Kasım ayında App Store‘da yayınlanan LakLak uygulaması, takip edilmek istenen haber kaynaklarını bir araya toplayarak tüm haberleri bir noktadan görmeyi sağlıyor.

Uygulamalar arasında geçiş yapmaya gerek duymadan tüm haberleri sade arayüzünde kullanıcıya aktaran LakLak, sosyal özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kullanıcılar arkadaşlarının ne okuduğuna göz atabiliyor ve son zamanlarda popüler olanlara kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca eğer istenirse yine uygulama içerisinde herhangi bir haberle ilgili sohbet başlatılabiliyor.

LOG Dergisi olarak bizim de yer aldığımız LakLak’da ilgi alanlarına göre farklı haber kaynakları takip edilebiliyor. Şu anda yalnızca App Store’da yer alan uygulama mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor ve iOS 7.0 üzerindeki cihazlarda çalışabiliyor.

LakLak

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 8.3 MB
YÜKLEMEK İÇİN
iOS

GÖRSELLER
laklak4laklak1
laklak2laklak3

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LakLak uygulaması en yeni haberleri bir araya getiriyor” için 3 cevap

  1. İsim dedi ki:

    bi dünya rss okuyucu var zaten haber değeri yok bence

  2. Ali M. dedi ki:

    Bence cok guzel bir uygulama olmus. Sonunda tum haber okuma kirliligini temizleyen bir uygulama olmus. Twitter’i haberleri takip etmek icin kullaniyordum. Simdi hem twitter’i hem de diger kanallari tek bir uygulama icinde takip edebiliyorum.

  3. Melis Kilit dedi ki:

    Çok başarılı uygulama. Güzel designı ve arkadaşlarla haber paylaşma kolaylığı ile öteki haber uygulamalarının yerini alacağından süphem yok.