reklamı kapat

POPÜLER

Lamborghini Aventador dünyanın en pahalı simülasyon makinesine dönüştü [Video]

Forza Motorsport 7 deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan uygulama Lamborghini Aventador’u adeta bir oyun makinesine çeviriyor.

Yarış simülasyonları gerçek hayatta deneyimle şansımız olmayan her türlü araca erişmemizi sağlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu deneyimin artık gerçekçilik anlamında zirve yaptığı şu günler özellikle otomobil meraklıları için oldukça güzel geçiyor. Forza Motorsport 7‘nin sunulmasıyla birlikte bambaşka bir noktaya konumlanan sürüş deneyiminin olmazsa olmaz parçasıysa tabii ki direksiyon setleri. Oyun içerisindeki dinamiklerin gelişmesine paralel şekilde bu cihazların da her geçen gün daha iyi hale geldiğin görebiliyoruz. Kol kola seyreden bu ikilinin ilişkisine gelen Lamborghini Aventador yorumuysa deneyim kısmını bambaşka boyutlara taşıyor.

Lamborghini Aventador ile Forza Motorsport 7 deneyimi

Otomobil ve oyunlarla ilgili birbirinden ilginç projelere imza atan POG‘un karşımıza çıkardığı Forza Motorsport 7 deneyimi ancak dünyada sınırlı örneklerle karşımıza çıkabilir. Facebook üzerinden paylaşılan videoda öncelikle oyunu satın almak için yola koyulan POG, evine döndüğüde özel olarak hazırladığı sistemle bizleri karşılıyor. Projektör vasıtasıyla oyunu garajın duvarına yansıttığını gördüğümüz oyuncumuzun kurduğu düzenekle Forza Motorsport 7’yi Aventador’un içerisinden tüm dinamiklerini kontrol edebiliyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu keyifli deneyimle baş başa bırakalım.

VİDEO