reklamı kapat

POPÜLER

Land Rover Defender V8 Bond Edition

Land Rover Defender V8 Bond Edition; serinin yeni filmine özel versiyonlu kutlama

İki farklı gövde tipiyle satışa sunulacak olan Land Rover Defender V8 Bond Edition sınırlı üretim adetleriyle listeye dahil olacak.

James Bond serisinin yeni bölümü “No time to die” için geri sayım devam ederken, her dönemde olduğu gibi beyaz perdenin otomobillerle olan bağı da kendisini yeni örnekleriyle göstermeye devam ediyor. Aston Martin ile birlikte son yıllardaki filmlerde daha sık kendisini görmeye başladığımız Land Rover, yeni jenerasyon Defender merkezinde sınırlı üretim bir versiyonla meraklılarını selamlıyor. Ailenin zirve kombinasyonu olan sekiz silindirli motorla gelen Land Rover Defender V8 Bond Edition iki farklı gövde tipiyle tercih edilebilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Land Rover Defender V8 Bond Edition teknik özellikleri

Toplamda 300 adet üretileceği duyurulan Bond Edition, yeni filmin dinamikleri odağında siyah ana renginde geliyor. 22 inçlik jantların da genel karanlık karakteri tamamladığı versiyonda mavi fren kaliperleri detaylarda dikkat çekenler arasında. “Defender 007” plakalarının aracın farklı yerlerinde konumlandırılmasıyla kendisini hissettiren James Bond teması, aynaların altından yere yansıtılan karşılama aydınlatmalarında da karşımıza çıkıyor. İçeride ise multimedya ekranınında benzer özellikleri görmek mümkün olacak. Aracın kaputunun altında konumlandırılan süperşarj destekli 5.0 litrelik motor 518 beygir güç ve 625 Nm tork üretiyor. Bu ciddi değerler sayesinde Defender’ın 0’dan 100’e hızlanmasını en iyi oranda 4,9 saniyede tamamlayabildiğini görüyoruz. Maksimum sürat ise tüm paketler için 240 km/s ile sınırlı olacak.