reklamı kapat

POPÜLER

Lara Croft’u beyaz perdeye döndüren Tomb Raider ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Lara Croft’un geri döneceğini bir süredir biliyorduk. Sonunda başrolünde Alicia Vikander‘in yer aldığı Tomb Raider‘ın ilk fragmanı gün yüzüne çıktı. Bu görüntüler Lara Croft olmanın hiç de kolay olmadığını gözler önüne seriyor.

Yönetmenliğini Roar Uthaug’un üstlendiği proje Lara Croft’un gençliğini konu ediyor. 21 yaşında olan Lara bisikletli kurye olarak çalışıyor. O basit bir hayat sürmeye çalışırken babasından kalan imparatorluk ise onu bekliyor. Üniversiteye devam eden Lara babasının kayboluşu araştırmaya karar veriyor. Ondan kalan belgeler Lara’nın Japonya‘ya yönelmesine neden oluyor. Gerekli ipuçlarını bulabilmek için babasının kaybolmasıyla bağlantılı olan gizemli bir lahite ulaşması gerekiyor. Fakat onu burada büyük bir tehlike bekliyor. Hayatta kalabilmek için keskin zekasına, inatçı ruhuna ve inancına güvenmesi gerekiyor. Bu zorlu mücadeleden keyif almaya başlayınca sınırlarını zorlamaya başlıyor.

Babasının kayboluşunu araştırırken tehlikenin ortasına düşen Lara Croft’a Oscar Ödüllü oyuncu Alicia Vikander hayat veriyor. Ona Dominic West, Daniel Wu ve Walton Goggins gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Eğer bir aksilik söz konusu olmasa Tomb Raider’ı 16 Mart 2018‘den itibaren izleyebileceğiz. Filmin fragmanını hemen aşağıda, fragmandan alınan görüntüleri ise haberimizin girişinde bulabiliriniz.

VİDEO