reklamı kapat

POPÜLER

Tomb Raider

Lara Croft’un aksiyona balıklama daldığı Tomb Raider fragmanı yayında [Video]

Başrolünde Alicia Vikander‘in yer aldığı ve yakında vizyona girmesini beklediğimiz Tomb Raider’dan yeni fragman gün yüzüne çıktı. Bu sayede Lara Croft‘u bekleyen aksiyon dolu anlara yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Tomb Raider başlangıç noktası olarak Lara Croft’un gençliğini alıyor. Henüz 21 yaşında olan Lara babasının imparatorluğunu devralmak yerine bisikletli kurye olarak çalışıyor. Olabildiğince basit bir hayat sürmeye çalışıyor. Fakat babasının kayboluşu devamlı olarak zihnini meşgul ediyor. Sonunda bu durumu araştırmaya karar veriyor. Geriye kalan belgeler Japonya‘ya yönelmesine neden oluyor. Gerçeğe ulaşmak için gizemli bir lahiti açması gerekiyor. Fakat gittiği yer öyle tehlikeli ki hayatta kalabilmek için keskin zekasına, inatçı ruhuna ve inancına güvenmesi gerekiyor. Bu zorlu mücadeleden keyif almaya başlayınca sınırlarını zorlamaya başlıyor.

Yönetmenliğini Roar Uthaug’un üstlendiği filmin başrolünde Oscar Ödüllü oyuncu Alicia Vikander yer alıyor. Lara Croft olarak karşımıza çıkıyor. Ona yan rollerde Dominic West, Daniel Wu ve Walton Goggins gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Lara Croft hayranlarını ikiye bölen, fasıl olsacağını fazlasıyla merak ettiğimiz Tomb Raider filmi 16 Mart‘ta izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan yeni fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video