reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo LOQ 15IAX9

Bütçe dostu Lenovo LOQ 15IAX9I oyuncu dizüstü bilgisayarı için 8.000 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

Fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo LOQ 15IAX9I için indirim fırsatı geldi. Bir satış kanalında fiyatı gerileyen bilgisayar Intel’in Core i5 12450HX işlemcisinden güç alıyor.

Bu işlemciyle birlikte bilgisayarda 16 GB RAM kullanılıyor. Bütçe dostu bir oyuncu bilgisayarı olan cihazda grafik işlemcisi olarak Intel  Arc 5 GPU’su tercih ediliyor. Oyuncular dışında öğrenciler için de uygun bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo LOQ 15IAX9I  modelinde yeni hiper soğutma odası tasarımı kullanılıyor.  MIL-STD 810H dayanıklılık standartlarına uygun bir şekilde geliştirilen bilgisayar, Intel Thread Director teknolojisiyle oyunlarda kesinti ve yavaşlamaların önüne geçiyor. Intel Turbo Boost teknolojisi ise en yoğun işlem gücü gerektiren anlarda arka plandaki işlemlerin  yavaşlatmasını engelliyor. Bağlantı tarafında Wi-Fi 6’ye destek veren bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alıyor. Ekran yenileme hızı 144 Hz olan bilgisayarın ekranı 300 nit parlaklık sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo LOQ 15IAX9I dizüstü bilgisyarın indirimli fiyatı ne kadar?

Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü web kamera bulunuyor. Bu kamerayla yüksek çözünürlükte video görüşmeleri gerçekleştirmek mümkün. Resmi satış fiyatı 32.999 TL olan bilgisayar yapılan indirimle şu anda 24.999 TL‘ye temin edilebiliyor.
Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın