reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo LOQ 15IRH8

RTX 4050 GPU’lu Lenovo LOQ 15IRH8 için 13.000 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Lenovo LOQ 15IRH8 dizüstü bilgisayarın fiyatı yeniden geriledi. Oyuncuların beklentileri doğrultusunda geliştirilen fiyat/performans odaklı modelde Intel Core i7 13620H işlemcisi ve 16 GB RAM bulunuyor.

Grafik işlemcisi olarak modelde Nvidia‘nın RTX 4050 grafik işlemcisi karşımıza çıkıyor. Bu işlemci piyasadaki tüm oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor.  Işın izleme teknolojisinden de yararlanan Lenovo LOQ 15IRH8 modelinde Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alıyor. İki adet USB-A, iki adet USB-C, Ethernet, HDMI ve 3.5 mm kulaklık girişi bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Parmak izi sensörüne destek vermeyen bilgisayarda Lenovo LA1 AI çipine sahip Lenovo AI Engine+ bulunuyor. Bu teknoloji en yeni AAA oyunları oynamayı ve içerik oluşturmayı kolaylaştırıyor. Günlük kullanımın zorluklarına dayanacak şekilde üretilen bu dizüstü bilgisayar, katı, askeri sınıf MIL-STD-810H standartlarını karşılıyor. Lenovo imzalı bilgisayarın dahili depolama kapasitesi ise 512 GB.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo LOQ 15IRH8 fiyat/performans odaklı oyuncu dizüstü bilgisayar arayanlara göz kırpıyor

Minimalist tasarımıyla dikkat çeken bilgisayarda bununla birlikte üst düzey soğutma sistemi bulunuyor. Bu sayede performansa ihtiyaç duyan uygulamalarda ve oyunlarda serin bir derin deneyim sağlanıyor. Piyasada 49.999 TL‘ye satılan dizüstü bilgisayar yapılan indirimle şu anda 36.999 TL‘ye temin edilebiliyor.  Teknolojik cihazlara gelen yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın