reklamı kapat

POPÜLER

MWC 2019 da tanıtılan Lenovo Yoga kulaklık

Lenovo Yoga ailesinin yeni üyesi kulaküstü kulaklık modeli

Yoga markasını genişleten Lenovo, MWC 2019‘da kulaküstü kulaklık modelini tanıttı. Yoga kulaklık modeli premium tasarım detaylarıyla geliyor.

MWC 2019 kapsamında yeni ürünlerini tanıtan Lenovo, Yoga çatısı altına dahil ettiği kulaküstü kulaklık modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Açık renkli tasarım hatlarının hakim olduğu model hibrit ses engelleme teknolojisini barındırıyor. Aktif ve elektronik ses engelleme mikrofonlarına sahip olan model, etraftaki sesi tanımlayarak engelleyebiliyor. Üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde ses kontrolü ve yüksekliği gibi ayarları yapmak da kolaylaşıyor. Smart Voice Pickup özelliğine de sahip olan kulaklıklar sadece müzik dinlemek için değil sesli görüşme yapmak için de ideal performansı sunmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüksek ses performansı

Dolby destekli sürücülerle gelen kulaklıklar aynı zamanda Hi-Fi desteği de sunuyor. Kulaklığın pil performansı ise şimdilik açıklanmayan detaylar arasında yer alıyor. PC, iOS ve Android desteği sunan kulaklık, Bluetooth 5.0 ve USB Type C bağlantı desteğiyle geliyor. Cihazın pil kapasitesi açıklanmasa da Type C desteği sayesinde iki saatin altında bir sürede tamamen şarj edilebildiği belirtiliyor. Yoga modelinin Temmuz 2019’da 170 dolar fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşması planlanıyor.


Firmanın MWC 2019 kapsamında benzer özelliklere sahip bir başka kulaklık daha tanıttığını belirtelim. Teknik detayları hala netleşmeyen diğer model ise ThinkPad tarzıyla bütünleşiyor. Yoga modeline kıyasla fiyat etiketi daha düşük olan X1 modelinin Haziran 2019’da 150 dolar fiyatla satışa sunulacağı açıklamalar arasında.

İlginizi çekebilir

Firmanın S940 dizüstü modelinin tanıtımı