reklamı kapat

POPÜLER

V-Moda M200 kulaküstü kulaklık

“Gerçek müzik deneyimine” ulaştıran kulaküstü kulaklık [Video]

Müzik deneyimini profesyonel seviyeye çıkarmak isteyenler için V-Moda M200 kulaküstü kulaklık modeli iddialı bir alternatif sunuyor.

Profesyonel kullanım için veya yüksek kalitede ses deneyimini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için öne çıkan kulaküstü kulaklık modeli V-Moda M200, etkileyici ses deneyiminin hakkını özellikleriyle veriyor. M200’ün özelliklerine göz atmadan önce şunu söyleyelim. Bu model Spotify deneyimi ya da günlük kullanım için öne çıkan bir model değil. Stüdyolarda kullanılabilecek profesyonellikte bir modelden bahsediyoruz. M200, müzisyenler, besteciler, ses mühendisleri ve daha fazlası için tasarlanıyor. Ayrıca yüksek ses deneyimi sunan Sony Walkman modellerinden birini kullanıyorsanız M200 cihazın hakkını verecek kulaklıklardan oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
V-Moda M200 kulaküstü kulaklık
V-Moda M200 kulaküstü kulaklık
V-Moda M200 kulaküstü kulaklık

Profesyonellere hitap eden kulaküstü kulaklık

M200, şaşırtıcı olmayacak şekilde profesyonel kullanım odaklı olduğu için kablolu bağlantı sunuyor. 50 mm‘lik sürücülerle gelen kulaklık 40kHz’a kadar frekans destekliyor. Detaylı, net ve temiz ses çıkışı sağladığı belirtilen kulaklık Japan Audio Society (JAS) imzalı Hi‑Res Audio sertifikasını da beraberinde getiriyor. Siyah gövdeyle gelen cihaz, ayarlanabilir gövde tasarımıyla tek kulakla dinlemeleri de kolaylaştırıyor. Tasarım stüdyo kayıtlarını düşünerek oluşturuluyor. 290 gram ağırlığındaki kulaklığın rahat bir deneyim sunduğu belirtiliyor. V-Moda, kulaklığın tere dayanıklılığını artırdığını da kaydediyor. Her ne kadar siyah ve sade bir gövdeyle gelse de V-Moda kişiselleştirme seçeneklerini tamamen kapatmıyor. Özel tasarımlarla kulaklığın ayrıca kişiselleştirilebileceği kaydediliyor. Özel taşıma kutusu da bulunan kulaklık farklı donanımlara özel kablo alternatifleri de sunmayı ihmal etmiyor. Yurt dışında ön siparişe açılan model 350 dolar fiyatıyla Kasım 2019 sonunda kullanıcılarla buluşturulacak.

İLGİLİ HABERLER