reklamı kapat

POPÜLER

Epson EH-LS500 4K projektör
Epson EH-LS500 4K projektör
Epson EH-LS500 4K projektör

Epson imzalı, ultra kısa mesafeli 4K projektör Türkiye’de

Epson, projektör alternatiflerine özellikle evinde yer sıkıntısı yaşayanlar için bir yenisini ekliyor. EH-LS500, 4K Pro UHD görüntü sunuyor.

Projektör modelleriyle akla gelen ilk isimlerden olan Epson, 4K Pro UHD lazer görüntü kalitesi sunan modeli EH-LS500‘ü Türkiye’de satışa sundu. Projektörlerle ilgili yaşanan en büyük sıkıntılardan biri genellikle alan sorunu oluyor. Çok kısa mesafeden görüntü yansıtan modeller bu alanda öne çıkıyor. Nitekim EH-LS500 de “ultra kısa mesafeli” olarak tanımlanıyor. Model bu sayede salondaki tasarıma ayak uydurabilirken en yakın mesafe konumunda 130 inçlik büyük ekran keyfini yaşatabiliyor. 65-130 inç arası görsel deneyim sunan model aynı zamanda Ayrıntı Zenginleştirme teknolojisiyle multimedya deneyimini destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4K Pro UHD lazer görüntü kalitesi sunan Epson projektör

Derin siyahlar ve gölgeler konusunda iddialı olan EH-LS500’ün kontrast oranı 2.500.000:1. Ayarlanabilir HDR ile görsel açıdan çok yönlülük sunan model, 4K içerikleri daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Parlaklık konusunda da iddialı olan cihazda iki dahili 10w hoparlör yer alıyor. Bağlantı noktaları arasında ise üç HDMI girişi bulunuyor. Ekonomik modda kullanıldığında 20.000 saatlik ömre sahip olduğu kaydedilen projektör 10 yıla varan bir kullanım ömrü sunabiliyor. Kutu içinden çıkan kumandasıyla idare edebileceğiniz kolay kurulumlu model aynı zamanda iProjection uygulamasıyla da telefondan yönetilebiliyor. İki farklı renk seçeneğiyle satışa çıkan Epson EH-LS500’ün Türkiye fiyatı 16.990 TL.

İlginizi çekebilir

James Bond ilhamıyla tasarlanan akıllı bavul