reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s ortaya çıktı; üç arka kamera ile ekran deliği bir arada

Günlerdir gündeme gelen üç arka kameralı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden Lenovo Z5s, yeni bir sızıntıyla gündemde bulunuyor.

Çin merkezli TENAA‘da da görülen yeni Lenovo Z5s, bugün ön yüzünü tamamen gördüğümüz bir sızıntıyla gündemde. Merak edilen telefon, bu görselde direkt olarak ekrana entegre ön kamera ile dikkat çekiyor. Çentik ya da kızaklı sistem kullanmadan çerçeveleri incelten bu tasarım yapısı, kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Lenovo Z5s modelinin ekran deliği ve ön kamerası merkeze konumlandırılmış durumda. Diğer firmalar daha çok kenarları tercih ediyor. Kenarlar görüş bütünlüğünü sağlama açısından daha iyi görünüyor. Çok yakında resmen tanıtılacak telefon, 6,3 inç Full HD+ çentikli bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü henüz tanıtılmamış Qualcomm Snapdragon 8150 (855) işlemciden alacak model, bünyesinde 3.210 mAh pil taşıyor. 156.7×74.5×7.8mm boyutundaki Lenovo Z5s, arkasında ise üçlü kamera kurulumu barındırıyor. Telefonun daha önce gördüğümüz arka yüzü daha çok Huawei P20 Pro’yu andırıyor.

Lenovo Z5s

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5s bir amiral gemisi olacak

Bu yüzden de modelin işi oldukça zor görünüyor. Çünkü bu modelin Samsung Galaxy S10 ve Huawei P30 gibi güçlü telefonların karşısına çıkması gerekiyor. Bu konuda pek fazla şansı bulunmayan telefon, sadece fiyatıyla fark yaratabilir deniyor. Fiyat konusunda da Xiaomi’yi geçmek biraz zor oluyor.

İlgili Video